Webdesign, tvorba www stránek

Vytváříme kvalitní a úspěšné webové stránky, které díky vzhledu a uspořádání informací efektivně prezentují vaší společnost. Návštěvníci se lehce dostanou k požadovaným informacím díky důrazu na přístupnost a validní kód stránek. Vzhled stránek navrhujeme s ohledem na jejich význam a image firmy. Na základě vašich představ vytvoříme grafický návrh a společně jej následně doladíme k vaší spokojenosti.

Proč mít internetové stránky?

Firma která v dnešní době nemá žádné a nebo má nevzhledné webové stránky rozhodně nevzbudí v návštěvníkovi velkou důvěru. Přitom velká část potencionálních zákazníků si o vás vytvoří první dojem právě z webových stránek. Kvalitní a přehledné stránky pomohou vašemu budoucímu zákazníkovi k tomu aby se rozhodl využít vašich služeb nebo koupit váš výrobek.

Optimalizace stránek, SEO

I když investujete do svých internetových stránek nemalou částku peněz, nepřinese vám to téměř žádný užitek, pokud Vaše internetové stránky nikdo neuvidí.

Optimalizace pro vyhledávače je nepostradatelná v případě, že chcete aby vás zákazníci našli. Výsledkem tohoto procesu je umístění Vašich stránek ve vyhledávačích na předních pozicích. V ideálním případě k vám nasměrujeme návštěvníky fulltextových internetových vyhledávačů (Google, Jyxo, Atlas.cz atd.), kteří přesně vědí co hledají a pokud se vaše stránky zobrazí mezi prvními tak máte velký náskok před ostatní konkurencí.

Je dokázáno že horší postavení ve vyhledávači = méně šancí na úspěch. Firmy umístěné na čtyřicáté a horší pozici jsou z hlediska internetové viditelnosti "neviditelné".

Základní optimalizace je u nás bezplatně provedena již při samotné tvorbě stránek stejně jako registrace do vyhledávačů a portálů.

Aktualizace a údržba stránek ( výrobou stránek to nekončí )

Dříve nebo později nastane situace, kdy bude potřeba na stránkách upravit nebo doplnit informace. Rozhodně není vhodné se do úprav pouštět bez znalostí tvorby web stránek. Svěřte raději aktualizace do našich rukou bez ohledu na to jestli jsou stránky vytvořeny u nás nebo jinde. Udržování webů je pro nás zcela běžnou záležitostí a s většinou našich zákazníků aktivně spolupracujeme již několik let.

Pro náročnější klienty s velmi častými aktualizacemi připravíme redakční systém ACE webCMS pomocí kterého lze velmi jednoduše doplnit stránky bez znalosti práce s grafikou, kódováním nebo přenosem dat na server.